Mottá, heslá, citáty

Mottá, heslá, citáty na vaše svadobné oznámenia

Možno sa celý život riadite vaším obľúbeným mottom alebo citátom pre vás vzácnej osoby, ktorú obdivujete. Pre mnohých z nás sú dôležité myšlienky so silným posolstvom, udávajúce správny smer alebo sa nám len jednoducho zapáčia a niečo pekné nám pripomínajú. Aj pri svadbe sa snažíme zhmotniť náš obľúbený citát a dať ho na známosť celému svetu v podobe svadobného oznámenia. Tá veta, ktorú veľa z nás už prehliadlo, má význam nielen pre snúbencov, ale aj pre svadobčanov. Dajte si záležať na výbere citátu, motta, hesla či vašej obľúbenej myšlienky, pretože o vás rodine i priateľom veľa napovie.

PEKNÁ MYŠLIENKA

V zhone svadobných príprav sa dostanete ku dňu, keď budete chcieť pozývať ľudí, či oznámiť im veľkú udalosť, ktorá sa vo väčšine prípadov udeje len raz za život – svadba. Svadobné oznámenie ešte stále nevyšlo z módy a je to ten asi najlepší spôsob, ako ľuďom dať vedieť, že vám na nich záleží a pri tlačení pozvánok ste mysleli aj na nich. Pre svadobné oznámenie nie je dôležitý len dokonalý vzhľad, ale i vlastný svadobný text, ktorý mu dodáva hĺbku. V pár vetách možno vytvoriť láskyplnú atmosféru vznikajúceho manželstva a nadchádzajúceho sobáša.

 

 

Láska nás zviedla, láska nás spája, v láske a vernosti zostaneme svoji.

Veľká láska sa rodí z malého poznania.

Milovať a milovaný byť je najväčšie šťastie na svete.

Láska je začiatok všetkých veľkých činov.

Náhoda zrodila stretnutie, z poznania vyrástla láska.

Len život, ktorý žijeme pre druhého stojí za to.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

O zázračných vetičkách, ktoré sú šperkom svadobného oznámenia sme sa porozprávali s experimentálnou grafičkou Silviou Boorovou zo SISINE, ktorá potvrdzuje, že citáty, heslá, mottá, pekné myšlienky na svadobných tlačovinách sú v móde. Ako sama hovorí, jej tvorba je trošku iná, nie tradičná. Preferuje minimalizmus a jednoduchosť, a preto citáty v jej svadobnej grafike nie sú dlhé.


SVADOBNÉ HESLO TROCHU INAK

Silvia priznáva, že ak príde pár s konkrétnym textom, nesnaží sa zaľúbencov odhovoriť, ale radšej poradiť, aby výsledok vyzeral pekne. Kreatívna grafička v prvom rade akceptuje to, čo si snúbenci želajú. „Keď som pripravovala svoju prvú maľovanú svadbu, tak sme na spoločnom stretnutí so snúbencami vymýšľali text na oznámenie. Potom budúci ženích len tak povedal: ľúbime sa, berieme sa. A tak sa im to zapáčilo, že sme to umiestnili na ich oznámenie. Jednoduchosť.“ Silvia prezrádza, že autentický citát snúbencov ju natoľko oslovil, že ho používa dodnes.

SISINE chce tvorbou oslovovať najmä ľudí, ktorí chcú, aby aj táto časť z ich svadby bola jedinečná a najmä taká, akú nemá nikto iný.

 

Text: Veronika Ondo-Cholewová / Foto: Silvia Boorová

0 komentárov

Pridaj komentár