Svadobná výstava Event House Žilina aj tento rok predstaví najnovšie trendy a kvalitné značky

Na nedeľu 4. novembra pripravil Event House Žilina v spolupráci so svadobnou agentúrou SpicyWedding podujatie plné svadobných noviniek, trendov a inšpirácií. Tento ročník je doplnený o trendy v  pánskych oblekoch  alebo novinky z oblasti beauty. Súčasťou bude aj make-up artistka Lucia Sládečková.

Chystáte svoj veľký deň? Svadobná výstava je skvelou príležitosťou inšpirovať sa. Výstava však nie je len pre všetky budúce nevesty a ženíchov, ale pre každého, kto chce stráviť príjemnú nedeľu v obklopení noviniek zo sveta beauty & fashion.

Tešiť sa môžete na prehliadku unikátnych kúskov svadobných šiat od salónu WEM. Ten je známy šatami, ktoré mala oblečené napríklad Mária Čírová alebo Dominika Cibulková. Chýbať nebude ani prehliadka kolekcií zo svadobných salónov ZOYA a INFINITI, či od módnej návrhárky Veroniky Kostkovej, ktorá premiérovo uvedie kolekciu šiat na rok 2019. Páni si zase môžu vychutnať prehliadku pánskych oblekov od slovenskej značky Justin Paukin.

Obľúbená vizážistka Lucid Style sa predstaví so svojím workshopom, na ktorom predvedie dokonalé líčenie a prezradí vám aj praktické tipy. Okrem toho na výstave nájdete šperky, dekorácie, doplnky, svadobné koláčiky, inšpiráciu na darčeky pre hostí a mnoho ďalšieho. Zoznámite sa aj s overenými svadobnými dodávateľmi, tvorcami nádherných svadobných oznámení a tlačovín či skúsenými fotografmi.

 „Výstava je skvelá príležitosť inšpirovať sa a ujasniť si, po akej svadbe vlastne dvojica túži. Nevesty a ženísi sa môžu porozprávať o svojej predstave s dodávateľmi alebo napríklad so svadobnými koordinátormi z agentúry SpicyWedding,“ vysvetľuje Zuzana Hajská Patrovič zo SpicyWedding. Event House Žilina, v ktorom sa podujatie koná,  je zároveň zaujímavým miestom pre svadobný deň. „Ide o industriálny priestor, ktorý je ideálny pre všetky páry, ktoré majú radi dizajn a originalitu. Každú sezónu sa tu konajú krásne svadby. Výhodou priestoru je, že vieme obrad usporiadať priamo vonku na terase pod holým nebom. Na výstave si teda môžu budúci mladomanželia pozrieť aj to, ako vyzerá svadba v takomto priestore a čo všetko vieme párom ponúknuť,“ uvádza marketingová manažérka z Event House Žilina

Počas celého dňa bude návštevníkom k dispozícií príjemná kaviareň a program výstavy doplnia diskusie plné tipov o príprave svadby, hudobné vystúpenie a tombola. Podujatie je vhodné aj pre deti. Tým je určená prehliadka detských modelov na špeciálne slávnostné príležitosti od značky MyCEREMONY.

Vstupenky na svadobnú výstavu je možné zakúpiť si v predpredaji v sieti ticketportal.sk alebo priamo na mieste. Cena vstupenky je 3 €. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Viac informácií nájdete na Facebook udalosti.

Príďte si užiť krásnu nedeľu so svojím nastávajúcim, rodinou, priateľmi či priateľkami. Odneste si inšpirácie, vychutnajte si módne prehliadky šiat a spoznajte najnovšie trendy už 4. novembra od 11:00 – 18:00 v Event House Žilina na Bytčickej 16.

Zdroj: SpicyBrown – Špecialisti na eventy

0 komentárov

Pridaj komentár