O nás

Niečo modré – inšpirácie, emócie, príbehy

Niečo modré vzniklo ako elektronická súčasť časopisu Svadba. Portál určený všetkým milovníkom svadieb, či už sú to nevesty, ženíchovia alebo svadobní dodávatelia z rôznych oblastí, sa vďaka originálnemu názvu a obsahovej náplni rýchlo vryje do pamäti.

Redakčný tím vďaka časopisu Svadba a portálu Niečo modré prináša aktuálne trendy a inšpirácie z neustále sa meniaceho svadobného sveta. Okrem svadobných tém sa budeme venovať aj móde, rozhovorom so zaujímavými ľuďmi, tipom, ako zvládnuť „bežnú rutinu“ v manželstve, a dokonca aj tomu, ako sa na každodenný život pozerá taký muž.

Toto sme my.

Tím

Veronika Grožajová - šéfredaktor

Milujem svadby. Čím som staršia, tým to viac prežívam. Vidím nevestu a chce sa mi plakať. Nie od žiaľu, ale od šťastia. Pretože keď prichádza nevesta, je to určitá čarovná chvíľa. Oči vám padnú len na ňu, zmení sa atmosféra a unášate sa kúzlom okamihu. Samozrejme, ženíchov nemôžeme odsunúť na druhú stranu. Aj tí sú podstatní. No pre túto celú kúzelnú atmosféru ma svadby bavia. Rada sa o nich rozprávam, píšem, pomáham, plánujem a prežívam ich spolu s mladomanželmi. A ak by som čo i len jednu nevestu či ženícha inšpirovala a radi by čítali moje články, budem šťastná.

Nikoleta Mackovjaková – marketingová manažérka a fotografka

Odmalička ma bavili kreatívne činnosti. Rokmi sa obmieňali, ale podstata zostala. Pekné veci sa snažím vyhľadávať, vytvárať. Príležitosti sú všade navôkol. Aj preto mám rada túto prácu. Veľmi by som chcela, aby sme vám týmto všetkým pomohli otvárať nové obzory a vstupovať tak do odvážnejších vecí. Nebojte sa, sme v tom s vami. Milujem jar, kávu, nové veci, hlboké vzťahy a fotenie.

Píšu pre Vás

Alžbeta Jambrichová

Som večná romantička s nehasnúcou túžbou nachádzať dobro aj tam, kde už zdanlivo dávno nie je. Milujem dobré knihy, vôňu rannej kávy, výhľad z kopca a ticho, ktoré lieči. Vtedy beriem do ruky papier a pero a nechávam plynúť myšlienky. Jednu po druhej poctivo zapisujem, a tým ich pretváram na to, čo je našou súčasťou aj po rokoch – na spomienky.

Svadba je pre mňa krásnou a ozajstnou len vtedy, ak je plná pravých hodnôt. A tie sa ukrývajú nielen v ľuďoch, ale aj v tradíciách. Aj preto som sa rozhodla pripraviť rubriku, kde sa o svadobných tradíciách a pravej ľudovej svadbe môžete dozvedieť viac. Ľudia majú totiž tendenciu zabúdať. Niekedy preto nezaškodí obzrieť sa späť a opýtať sa na to, ako sa „svadbilo“ kedysi, aj našich starých mám.

Martina Mackovjaková

Priatelia ma volajú Mimka. Som manželka a mama dvoch detičiek. Milujem home made koláčiky a vôňu kníh, prechádzky starými uličkami a nekončiace večerné rozhovory. S obľubou sledujem foodblogy a chcela by som precestovať Toskánsko.

Katarína Bačíková

Svadby a iné rodinné akcie mám rada najmä pre tie jedinečné stretnutia s ľuďmi, príjemnú atmosféru a zábavu. V súvislosti so svadbami sa snažím písať hlavne o praktických veciach, aby som budúcim nevestám poradila. Každá si predsa zaslúžime prežiť ten svoj deň „D“ s čo najkrajšími pocitmi a spomienkami na celý život.

Soňa Višňovská

Som žienka s chuťou tvoriť a ľúbiť. Spolu s manželom sa venujeme výrobe hand-made vecičiek. Milujem pekné veci,  šikovné nápady, cestu mimo zaužívaných pravidiel a najviac všetko to spojené dokopy. Svadby sú pre mňa dvere do hand-made sveta. Je to miesto, kde sa dá veľkolepo vyblázniť na doplnkoch, materiáloch či farbách.  Inšpirovať nevesty k výrobe vlastných doplnkov či dekorácií je moja šálka kávy.

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.