O nás

Niečo modré – inšpirácie, emócie, príbehy

Niečo modré vzniklo ako elektronická súčasť časopisu Svadba. Portál určený všetkým milovníkom svadieb, či už sú to nevesty, ženíchovia alebo svadobní dodávatelia z rôznych oblastí, sa vďaka originálnemu názvu a obsahovej náplni rýchlo vryje do pamäti.

Redakčný tím vďaka časopisu Svadba a portálu Niečo modré prináša aktuálne trendy a inšpirácie z neustále sa meniaceho svadobného sveta. Okrem svadobných tém sa budeme venovať aj móde, rozhovorom so zaujímavými ľuďmi, tipom, ako zvládnuť „bežnú rutinu“ v manželstve, a dokonca aj tomu, ako sa na každodenný život pozerá taký muž.

Toto sme my.

Tím

Anežka Macková – šéfredaktorka

Keď sa povie svadba, tak nejak automaticky to v nás vyvoláva príjemné pocity, radosť, úsmev…My v redakcii časopisu Svadba a portálu Niečo modré sa so svadbami, prípravami naň a celým tým kolotočom stretávame deň čo deň, no vždy pritom objavíme niečo nové, niečo zaujímavé, niečo krásne a inšpiratívne. Zo všetkého najviac ja osobne zbožňujem príbehy skutočných ľudí. Všetky ich spája spoločný menovateľ – láska a predsa sa každý z nich líši svojou jedinečnosťou a neopakovateľnosťou.

Nikoleta Mackovjaková – marketingová manažérka a fotografka

Odmalička ma bavili kreatívne činnosti. Rokmi sa obmieňali, ale podstata zostala. Pekné veci sa snažím vyhľadávať, vytvárať. Príležitosti sú všade navôkol. Aj preto mám rada túto prácu. Veľmi by som chcela, aby sme vám týmto všetkým pomohli otvárať nové obzory a vstupovať tak do odvážnejších vecí. Nebojte sa, sme v tom s vami. Milujem jar, kávu, nové veci, hlboké vzťahy a fotenie.

Píšu pre Vás

Veronika Kuzlbauerová

Milujem svadby. Čím som staršia, tým to viac prežívam. Vidím nevestu a chce sa mi plakať. Nie od žiaľu, ale od šťastia. Pretože keď prichádza nevesta, je to určitá čarovná chvíľa. Oči vám padnú len na ňu, zmení sa atmosféra a unášate sa kúzlom okamihu. Samozrejme, ženíchov nemôžeme odsunúť na druhú stranu. Aj tí sú podstatní. No pre túto celú kúzelnú atmosféru ma svadby bavia. Rada sa o nich rozprávam, píšem, pomáham, plánujem a prežívam ich spolu s mladomanželmi. A ak by som čo i len jednu nevestu či ženícha inšpirovala a radi by čítali moje články, budem šťastná.

Janko Jay Hudáček

Študoval som filozofiu, robil marketing a živí ma to, že vymýšľam, píšem a rozprávam. Keď sa povie svadba, predstavím si Dlouhú noc a open bar, a preto celkom presne neviem, či som typický autor svadobných blogov. Mám rád invenciu, všeobecný prehľad, basketbal a svoj vnútorný svet.

Martina Mackovjaková

Priatelia ma volajú Mimka. Som manželka a mama dvoch detičiek. Milujem home made koláčiky a vôňu kníh, prechádzky starými uličkami a nekončiace večerné rozhovory. S obľubou sledujem foodblogy a chcela by som precestovať Toskánsko.

Mária Pachová

Ako každá žena, aj ja som už od malička snívala o vlastnej svadbe. Vedela som, aké chcem šaty, výzdobu, obradnú sieň, farby… Po čase som sa na svadby začala pozerať odbornejším okom a vnímať všetky trendy a rady od špičkových salónov, šéfkuchárov a rôznych odborníkov. Môj detský pohľad sa zmenil, no stále vo mne ostala láska k svadbám, o ktorých teraz môžem dokonca písať a prinášať aj vám nové informácie zo svadobného sveta.

Via Sárossy Vargová

Milujem ľudí a ich príbehy. Vždy ma to ťahalo týmto smerom. A prečo píšem pre SVADBU? Lebo tú svoju vlastnú už mám za sebou a viem presne, čo to celé obnáša. Pre mňa to bol zatiaľ najromantickejší deň v mojom živote, aj keď som to až tak neplánovala. Predchádzal tomu stres a rôzne obavy. Práve preto vám rada poradím, ako na to, aby aj ten váš deň vyšiel na výbornú.

Katarína Bačíková

Svadby a iné rodinné akcie mám rada najmä pre tie jedinečné stretnutia s ľuďmi, príjemnú atmosféru a zábavu. V súvislosti so svadbami sa snažím písať hlavne o praktických veciach, aby som budúcim nevestám poradila. Každá si predsa zaslúžime prežiť ten svoj deň „D“ s čo najkrajšími pocitmi a spomienkami na celý život.

Soňa Višňovská

Som žienka s chuťou tvoriť a ľúbiť. Spolu s manželom sa venujeme výrobe hand-made vecičiek. Milujem pekné veci,  šikovné nápady, cestu mimo zaužívaných pravidiel a najviac všetko to spojené dokopy. Svadby sú pre mňa dvere do hand-made sveta. Je to miesto, kde sa dá veľkolepo vyblázniť na doplnkoch, materiáloch či farbách.  Inšpirovať nevesty k výrobe vlastných doplnkov či dekorácií je moja šálka kávy.

Boba Markovič Balúchová

Som novinárka a pedagogička, venujúca sa zodpovednej rozvojovej žurnalistike. O udržateľnom životnom štýle, etickom cestovaní a férovej móde blogujem najčastejšie na svojom blogu: balBo deBra style. Môj vlastný netradičný sobáš vo mne naštartoval vášeň pre originálne svadobné outfity a doplnky. Popri rodičovskej „dovolenke“ sa snažím sledovať svadobné trendy v Pacifiku a na Novom Zélande, kde momentálne s manželom a dcérou žijem.

Veronika Ondo-Cholewová

Svadby som nemala rada, až kým som túto rozprávku nezažila na vlastnej koži. A tak vám chcem po osobnej skúsenosti spojenej s praxou v médiách a public relations prinášať to, čo mi robí potešenie. Urobte si čas len pre seba a začítajte sa do textov, ktoré pre vás vždy tak rada pripravujem. Dúfam, že vás inšpirujú k veľkým životným krokom. Svet svadby je plný kúzelných dobrodružstiev, ktoré by ste nemali prepásť.

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.